לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

שאלות ותשובות

מס הכנסה מחושב על פי הכנסה שנתית, אך יורד בתלוש באופן חודשי. כלומר לא באמת מתבצע חישוב שנתי וכך יוצא שרבים מפספסים נקודות זיכוי, או משלמים מס על פי מדרגת מס לא נכונה.

בהחלט כן, אך הגשה לא נכונה של הדוח עלולה לגרום להיווצרות חובות כלפי מס הכנסה. מה גם שדבר זה יגזול ממך זמן רב.

ניתן לדרוש מס עד 6 שנים אחורה. החזר שמגיע לך בגין שנים קודמות, יעבור לחשבונך בתוספת ריבית והצמדה.

חד משמעית לא! זה בדיוק היתרון בלבדוק החזר מס באמצעות מייצגים מורשים של מס הכנסה, אנחנו יכולים לאסוף את נתוני השכר שלך ולבצע חישוב טרם הגשת דו"ח למס הכנסה. אם נראה שאין החזר מס, פשוט לא נגיש בקשה להחזר.

אנחנו נשיג עבורך את כל טפסי ה-106 מכל המעסיקים בשנים האחרונות, פרט למעסיקים בטחוניים-חסויים.

בדיקת החזר מס אורכת לרוב עד 7 ימי עסקים מיום קבלת כל האישורים מצידך.

כ- 80% מאוכלוסיית השכירים בישראל יהיו זכאים להחזר מס בשנת 2020 בעקבות משבר הקורונה. לצערנו, עקב חוסר מודעות וחששות מהתנהלות מול גופי המס, רק 10% מהשכירים ממשים בפועל את זכאותם, כל יתר הכסף נשאר בקופת המדינה. החזר ממוצע נע בין 5,000 ל-7,000 ₪.

הצוות שלנו מורכב מרואי חשבון, יועצי מס, בעלי רישיון מייצג מול רשויות המס.

כל ההתנהלות מולנו מתבצעת ישירות מול מנהל תיק שמוצמד אליך מהרגע שהצטרפת לשירות שלנו, ועד קבלת החזר המס לחשבונך. מנהל התיק ימסור לך את דרכי ההתקשרות.

משך הזמן הממוצע לקבלת החזר מס הינו 3-4 חודשים.

אתם מבצעים עסקה ומוכרים את הדירה שלכם. 

  1. יש לכם 40 ימים לדווח על הנכס שמכרתם לרשות המיסים
  2. בבקשה זו תציגו גם את ההוצאות השונות בדירה במטרה להפחית בערך המס
  3. תשלום המס יתבצע תוך 60 ימים בלבד מיום חתימת העסקה

המדינה קובעת כי במצב שבו נחתם הסכם לרכישת מקרקעין, שולם המס אך העסקה התבטלה – מגיע החזר מס רכישה ששולם. מעבר לכך, קיימות הקלות חוקיות רבות בשיעור גובה המס, מטעמי סיוע לשכבות שונות באוכלוסייה ואף החזרים במצבים של חכירה לתקופת זמן ממושכת שלא נוצלה במלואה. 

בחלק גדול מהמקרים כאשר נמכור נכס נדל"ן (דירה, חנות, קרקע וכו..) נשלם מס שבח. לרוב תשלומי המס נשענים על חישוביו של עורך הדין שליווה את העסקה או על החיובים שהוציאו שלטונות מיסוי מקרקעין. מבקר המדינה בדק ומצא כי מיליארדים של שקלים שולמו על ידי הציבור לחינם בגלל חישובי מס שבח לא נכונים. כספים אלו ממתינים לכם בקופת המדינה בצעו חישוב מס שבח בהקדם. 

 הם אנשים שברשותם דירה אחת בלבד – כך שאם זהו הנכס היחיד הרשום על שמכם, אתם פטורים מתשלום. 

צרו איתנו קשר

מלאו את פרטיכם וצוות המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם!

בדקו אם מגיע לכם החזר!

לבדיקת זכאות להחזר מס שבח בחינם ענה על השאלות ותוכל לדעת האם מגיע לך החזר!

כבר הולכים?

השאירו לנו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם :)

דילוג לתוכן